GerasFM 2015-ųjų metų grojamiausių dainų TOP 15

GerasFM 2015-ųjų metų grojamiausių dainų TOP 15

Antrus metus iš eilės pristatome oficialią, dažniausiai Geras FM eteryje skambėjusių dainų statistiką. Jūsų dėmesiui 15 dainų, kurios užvaldė mūsų grojaraštį. Reikia nepamiršti, jog kūrinių išsidėstymui šiame top’e įtakos turėjote ir Jūs, siųsdami savo dainų pageidavimus skiltyje „Muzikovežis“.

15. Beat System – Fresh (Radio Mix)

Vokiečių Eurodance muzikos projektas „Beat System“ kūrinį „Fresh“ išleido 1996-ais metais. Kūrinys perdarytas iš puikiai žinomo 80-ųjų muzikos hito „Kool & The Gang – Fresh“.

14. Blur – Girls And Boys

Tai vienas sėkmingiausių rokerių iš Anglijos „Blur“ kūrinių, Jungtinėje Karalystėje užkopęs net iki penktosios vietos. Tai buvo kūrinys, su kuriuo grupė grįžo į muzikos rinką po kelių tylos metų.

13. Magic Affair – In The Middle Of The Night

Dar viena vokiečių grupė, kurios kūrinį „In The Middle Of The Night“ sutinkame tryliktoje vietoje.

12. Blur – Song 2 (Vs. Santiago Cortes)

Dar vienas rokerių „Blur“ kūrinys. Daina numeris du (Song 2) yra, ko gero, pati žinomiausia šios kompanijos daina, tačiau didelių aukštumų topuose ji nepasiekė. Išskyrus Kanadą, kur pavyko pasiekti šios šalies top’ų viršūnę.

11. Ragga 2 Sunshine – Jambo Jambo Jambo

Vienas iš dviejų kūrinių, kuriais yra garsi „Ragga 2 Sunshine“. Singlas išleistas 1994 metais.

10. Gala – Let A Boy Cry

1997 metais išleistas singlas, kurio autorė – slapyvardžiu Gala prisidengusi Italijos atlikėja Gala Rizzatto. Kūrinys susilaukė didelės sėkmės Ispanijoje, Italijoje, Belgijoje ir Prancūzijoje, kur rikiavosi aukštose topų pozicijose.

9. Technohead – I Wanna Be A Hippy

Top’ą tęsiame su Anglijos elektronines muzikos grupės „Technohead“ kūriniu „I Wanna Be A Hippy“. 1995-ųjų singlui sukurti buvo panaudoti David Peel dainos „I Like Marijuana“ žodžiai. Net kelių valstybių topuose šis hitas tapo numeriu vienas, o Geras FM eteryje pateko tarp 2015-ųjų grojamiausių.

8. Ardis – Ain’t Nobody’s Business

Prieš beveik šitmą metų buvo išleistas bliuzo kurinys pavadinimu „Tain’t Nobody’s Biz-ness if I Do“, kuris tapo tikra to muzikos žanro klasika. Švedijos atlikėja Ardis Fagerholm sukūrė savitą šios dainos versiją ir tai tapo jos raktu į sėkmę, nes būtent šio hito dėka ji tapo šiek tiek žinoma pasauliniu mastu.

7. Sweetbox – Shakalaka

Jau dvidešimt metų gyvuojanti vokiečių pop muzikos grupė garsi ne tik savo pasiekimais šalies muzikos padangėje, bet ir gausia kolektyvo narių rotacija. Po pirmos restruktūrizacijos devyniasdešimtaisiais buvo išleistas ir mūsų klausytojams geriausiai žinomas „Sweetbox“ kompanijos kūrinys „Shakalaka“.

6. Dr. Alban – It’s My Life

Kūrinys, kurio dėka Daktaras Albanas tapo, ko gero, žinomiausiu daktaru pasaulyje. „It’s My Life“ tapo didžiuliu hitu visose Europos šalyse, kuriose šis singlas buvo išleistas. Vokietijoje jis tapo platininiu ir perkopė pusės milijono parduotų kopijų ribą.

5. The Rembrandts – I’ll Be There for You

Jeigu žiūrėjote milžiniško populiarumo sulaukusį serialą „Draugai“, neabejotinai esate girdėję ir šį kūrinį. Dainą parašė šio serialo prodiuseriai ir ji tapo „Draugų“ garso takeliu, skambėjusiu visus 10 serialo gyvavimo metų. Šiais metais šis kūrinys ganėtinai dažnai skambėjo ir Geras FM radijo eteryje.

4. House Of Pain – Jump Around

Amerikos hip-hop muzikos atlikėjai „House of Pain“ savo, ko gero, sėkmingiausią kūrinį „Jump Around“ išleido 1992-ais metais. Singlas Didžiojoje Britanijoje tapo auksiniu, užkariavo ir įvairių pasaulio šalių topus. Daina buvo pripažinta ir kaip viena geriausių 90-ųjų laikotarpio kūrinių.

3. Deee-Lite – Groove Is In The Heart

Šis kūrinys tik šiaip ne taip tapo 90-ųjų hitu, ir dėl to kaltos aplinkybės. Pati daina buvo parašyta dar vėlyvais 80-aisiais, o 1989-ais jau ne kartą ir atlikta gyvai koncertų metu. Visgi, taip susiklostė viskas, jog Amerikos šokių muzikos grupė „Deee-Lite“ šį kūrinį įrašė tik 1990 metais, o dabar jis – vienas grojamiausių Geras FM eteryje.

2. Ultra Nate – Free

Atlikėja iš Amerikos Ultra Nate 90-aisiais buvo itin aktyvi, priklausė ir Eurodance muzikos grupei „Stars on 54“, o savo muzikinę karjerą tęsia iki šiol. Visgi, 1997 pasirodęs singlas „Free“ buvo būtent tai, ko šiai atlikėjai ir reikėjo, norint išgarsėti. O grojamiausių dainų penkioliktuke daina atsidūrė antroje vietoje ir atlikėjai mes kabiname sidabro medalį.

1. Real McCoy – Automatic Lover

Grojamiausių viršūnėje ir vėl sutinkame vokiečius „Real McCoy“, kurių darbas „Automatic Lover“ šiais metais Geras FM eteryje skambėjo dažniausiai. Įdomu tai, jog šiemet grojamiausia daina tapusi „Automatic Lover“ pernai net iš toli nepretendavo į tokį top’ą.